Zápisník z praxe prodeje firem týmu Parite PRO

Analýza a valuace společnosti

Poskytli jsme poradenství spočívající v analýze společnosti a základní valuaci, která sloužila pro vyjednávání se zájemcem o koupi.

Pokračovat ve čtení

MBO transakce

Poskytli jsme poradenství při MBO transakci, které spočívalo v návrhu vhodné struktury transakce, vyjednávání podmínek a zajištění akvizičního financování.

Pokračovat ve čtení

Načasování prodeje

Les Nemethy ve své knize Úspěšný prodej firmy uvádí, že při rozhodování o prodeji firmy hrají hlavní roli tři faktory: načasování, načasování, načasování.

Pokračovat ve čtení

Další transakce vypořádána

Koncem září se nám podařilo úspěšně dokončit a vypořádat další transakci. V tomto případě se jednalo o transakci čistě moravskou. 

Pokračovat ve čtení

Předprodejní prověrka (Vendor´s due diligence)

Účelem předprodejní prověrky (tzv. Vendor’s due diligence) je potvrzení předpokladů, ověření stavu a kondice prodávané společnosti včetně identifikace a vyhodnocení rizik, která by s transakcí mohla být spojena, a zvýšení důvěryhodnosti prodávajícího. 

Pokračovat ve čtení

Copyright © 2018 Parite PRO s.r.o.    Úvodní stránka    +420 739 804 392    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    AGENTura Weboo
Copyright © 2018 Parite PRO s.r.o.
Úvodní stránka
 +420 739 804 392
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AGENTura Weboo