Prodat firmu

Vyřešte budoucnost vaší firmy… Vyřešte budoucnost vaši

Dříve nebo později přijde čas, kdy se rozhodnete firmu předat v rodině, nebo ji prodat někomu, kdo naváže na vaši vizi. Ať už se rozhodnete jakkoliv, je dobré vědět, co to obnáší a co vás čeká.

Prodej firmy je důležité perfektně naplánovat. A to my umíme. Máme jasně stanovené postupy a harmonogram, díky kterému budete vědět v jaké fázi se právě nacházíte a jaké kroky vás čekají. 

Pomůžeme vám s přípravami na prodej, připravíme kvalitní a poutavou prezentaci, propojíme vás se seriózními zájemci o koupi vaší firmy, připravíme smluvní dokumentaci a bezpečně vás provedeme celým procesem.

Zajímá vás, kolik za vaši firmu dostanete? I s tím vám poradíme.

Pro prvotní představu využijte naši online kalkulačku, kde zjistíte orientační hodotu vaší společnosti. Samozřejmě jsme připraveni pro vás vypracovat individuální ocenění, které vám poskytne věrnou informaci o hodnotě vaší firmy a ceně, kterou pro vás budeme schopni na trhu získat.

Co vás to bude stát?

Úvodní konzultace vašeho záměru je ZDARMA. Provizi za prodej nám zaplatíte, až se firma skutečně prodá a vy obdržíte kupní cenu.

Díky našim aktivitám a dlouhodobě budovaným kontaktům vás propojíme s desítkami prověřených zájemců a investorů, kteří hledají vhodnou firmu ke koupi.
To vše při zachování maximální diskrétnosti.

Prodej firmy s naší pomocí tak znamená jistotu bezpečí, minimalizace starostí a vyšší prodejní ceny. Můžete se na nás opravdu spolehnout. Náš zkušený tým bude vždy na vaší straně.

A vy můžete přemýšlet nad svými plány do budoucna

COPYRIGHT © 2020 - CREATED IN ZLIN BY WEBOO